Tel. +370 670 12813

Metalo konstrukcijos, talpyklos ir įrengimai

Metalo konstrukcijų smėliavimas

Smėliuojame įvairias metalo, konstrukcijas, kranus, talpyklas, vamzdynus, pramonės įrengimus ir kita. Nuvalome rūdis, senus dažus, tepalus, apnašas ir kitus nešvarumus, paviršius pilnai paruošiamas dengimui apsauginėmis antikorozinėmis dangomis.

Mūriniai ir gelžbetoniniai paviršiai

received_324211008316171

Kalkių valymas nuo sandėlių, fermų, namų ir kitų statinių sienų, lubų ir kitų paviršių. Gelžbetoninių ir mūrinių paviršių atnaujinimas nuvalant grafiti, pelėsį, sąmanas, įsisenėjusias dėmes, suodžius po gaisro, purvo apnašas ir kitus nešvarumus.

Mediniai paviršiai

medinių fasadų smėliavimas

Rastinių namų, medienių dailylenčių, baldų ir kitų paviršių smėliavimas yra pats efektyviausias būdas pašalinti senus dažus, lakus, inpregnantus, pelėsį, atnaujinti pajuodusią medieną ir paruošti paviršių dažymui ar inpregnavimui. Smėliavimas taippat naudojamas medienos “sendinimui”, išryškinamas paviršiaus raštas, medžio rievės, šakos ir kiti nelygumai.

Automobilių ratlankiai

Ratlankių smėliavimas

Atsilupę dažai ar lakas, oksidacijos židiniai, asfalto apnašos ar tiesiog netinkama spalva, visa tai sutvarkys smėliavimas. Smėliuojame automobilių, motociklų, sunkiosios bei kitos technikos ratlankius. Nepažeisdami ratlankio paviršiaus susitvarkome net ir su tvirčiausiais automobilių pramonės dažais                 ( epoksidai, poliuretanai, milteliniai dažai ). Kokybiškai išvalomi net ir sunkiausiai prienami tarpeliai, naudojamas smulkiausios frakcijos abrazyvas nepažeidžianatis aliuminių paviršių.

Sunkusis, statybinis bei žemės ūkio transportas

Metalo smeliavimas

Sunkioji bei žemės ūkio technika dažnai yra eksploatuojama sunkiomis sąlygomis ( purvas, druskos, sniegas, ibrėžimai ), todėl dažai tarnauja trumpiau nei įprastai. Tam, kad kokybiškai atnaujinti tokius paviršius būtina pašalinti rūdis bei senų dažų sluoksnius, čia vėlgi puikiai pasitarnauja smėliavimas, metalas švariai nuvalomas ir jam suteikiamas profilis dažų adhezijai pagerinti.

Automobiliai ir jų dalys

kebulo-smeliavimas

Smėliavimas yra įpač populiarus tarp automobilių, motociklų bei kitų transporto priemonių restauratorių, nėrą geresnio būdo visiškai pašalnti korozijos židinius ir metalą paruošti dažymui. Smėliuojame autokėbulus, važiuoklės dalis, automobilių dugnus, motociklų bei dviračių rėmus ir kitas metalines dalis. Kad vėl neatsirastu rūdžių židinių reikalingas itin kruopštus darbas, visi restauruojami paviršiai yra nuvalomi iki aukščiausios švarumo klasės sa3     ( švarus baltas metalas ), naudojamas smulkiausios frakcijos abrazyvas, kuris nepažeidžia paviršiaus ir palieka švelnų profilį.